Parapety wewnętrzne

Dostosowane do Twoich potrzeb
NASZE PRODUKTY POSIADAJĄ

Najwyższe standardy techniczne

Parapety z naszej oferty posiadają niezbędne atesty oraz aprobaty techniczne (ITB). Dzięki wieloletniej praktyce wiemy, że dla naszych klientów najważniejsze jest, aby oferowane przez nas produkty były perfekcyjnie wykonane i dostarczone na czas.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną parapetów stalowych malowanych, okleinowanych oraz aluminiowych, komorowych PVC, drewnianych, mdf, granitowych, szklanych oraz z aglomarmuru. Parapety sprzedawane są w długości handlowej 6mb lub w metrach kwadratowych. Wszystkie cięte na dowolny wymiar. W ofercie znajdą Państwo również zaślepki do parapetów. W zależności od potrzeb i lokalizacji, zamówienia dowozimy własnym transportem lub dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Parapety wewnętrzne komorowe PVC

Parapety wewnętrzne PVC są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu.

Dzięki mocnej okleinie, powierzchnia parapetu jest łatwa w utrzymaniu czystości, odporna na działanie wody, wilgoci, pary wodnej i promieniowanie UV. Istotną zaletą parapetów PCV jest stabilność profilu pod względem wymiaru i kształtu.

Dodatkowo parapety PVC są dostępne aż w siedmiu kolorach. Parapet PVC w kolorze Botticino jest doskonałą alternatywą cenową dla konglomeratu występującego również w tym kolorze.

Dostępne wzory

Parapety, blaty z aglomarmuru

Aglomarmur, inaczej konglomerat to produkt przemysłowy będący połączeniem 95% kamienia naturalnego łupanego i 5% żywicy poliestrowej jako łącznika o doskonałych właściwościach fizyczno mechanicznych.
Produkt końcowy posiada właściwości fizyczno mechaniczne podobne, a nawet często przewyższające kamień naturalny wchodzący w jego skład.

Do tego dochodzą zalety takie jakie daje produkcja przemysłowa w sensie kontroli, jedności koloru i jakości. Aglomarmur jest doskonałą alternatywą dla kamienia naturalnego czy płytek ceramicznych.

Dostępne wzory

Nakładki parapetowe renowacyjne oraz zaślepki

Nakładka parapetowa renowacyjna PVC jest przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem na renowację starych lub zniszczonych parapetów, które np. ze względu na konieczność ograniczenia kosztów remontu, nie są zastępowane nowymi parapetami.

Oferowane nakładki są estetyczne, trwale i odporne na zarysowania, niepalne, a także łatwe w obróbce i montażu. Nakładki dostępne są aż w siedmiu kolorach pasujących niemal w 100% do każdej okleiny okiennej.

Posiadamy w ofercie zakończenia wewnętrzne dwustronne o długości 40 cm oraz zakończenia do nakładki renowacyjnej PVC.

Dostępne wzory