Parapety zewnętrzne

Dostosowane do Twoich potrzeb
NASZE PRODUKTY POSIADAJĄ

Najwyższe standardy techniczne

Parapety z naszej oferty posiadają niezbędne atesty oraz aprobaty techniczne (ITB). Dzięki wieloletniej praktyce wiemy, że dla naszych klientów najważniejsze jest, aby oferowane przez nas produkty były perfekcyjnie wykonane i dostarczone na czas.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną parapetów stalowych malowanych, okleinowanych oraz aluminiowych, komorowych PVC, mdf, granitowych, szklanych oraz z aglomarmuru. Parapety sprzedawane są w długości handlowej 6mb lub w metrach kwadratowych. Wszystkie cięte na dowolny wymiar. W ofercie znajdą Państwo również zaślepki do parapetów. W zależności od potrzeb i lokalizacji, zamówienia dowozimy własnym transportem lub dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Parapety zewnętrzne stalowe lub aluminiowe

przeznaczone do montażu wraz z oknami PVC, drewno, aluminium
elastyczne i trwałe wykonane z blachy ocynkowanej o grubości 0,7 mm lub blachy aluminiowej 1,2mm
odporne na wpływ warunków atmosferycznych
poprawnie zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę
odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu
dostępne również wg dowolnego koloru z palety RAL oraz różnych szerokości od 90mm do 400mm

Paleta kolorów

Parapety zewnętrzne drewnopodobne

wytrzymałe na warunki atmosferyczne
okleina przeznaczona jest do użytku zewnętrznego
atest Państwowego Zakładu Higieny
dostępne w wielu efektach drewnopodobnych
dostępne w różnych szerokościach od 90 mm do 400 mm.
wykonane z blachy ocynkowanej, zabezpieczonej przed korozją, a następnie powlekane wysokogatunkową okleiną lub lakierowane proszkowo efektem drewnopodobnym.

Dostępne okleiny

Parapety zewnętrzne aluminiowe typu płytka

Parapety zewnętrzne aluminiowe typu płytka, posiadające unikalny kształt min.; dzięki specjalnemu tłoczeniu blachy oraz zastosowaniu farb młoteczkowych, w kolorach miedź antyczna i stal antyczna. Jest to idealny parapet dla osób, które cenią sobie oryginalność czy nietuzinkowy wygląd elewacji. Wszystkie parapety malowane proszkowo tzw. farbami antycznymi są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo parapety o najdłuższym elemencie do 6 mb, w czterech kolorach dostępnych od ręki. Istnieje również możliwość malowania parapetów wg dowolnego koloru z palety RAL oraz różnych szerokościach od 150 mm do 400 mm.

Paleta kolorów

Kolory młoteczkowe

Zaślepki do parapetów zewnętrznych

Zaślepki do parapetów z jednej strony mają znaczenie praktyczne, z drugiej estetyczne. Będą gustownym wykończeniem każdego parapetu. 

Inwestując w zaślepki na zewnątrz budynku chronisz cały parapet przed wchłanianiem wilgoci oraz zanieczyszczeń. To skutecznie przedłuża żywotność całej konstrukcji. Decydując się na takie niewielkie elementy z pewnością odkładasz w czasie konieczność przeprowadzenia niezbędnych remontów. Prawidłowo zamontowane na parapecie zewnętrznym pomogą ochronić elewacje budynku.

Paleta kolorów